آموزش وردپرس
خانه / خواندنی ها / توصیه‌های مفید جهت حسادت زنانه

توصیه‌های مفید جهت حسادت زنانه

توصیه‌های مفید جهت حسادت زنانه

اگر در خود حسادتی می‌بینید، اول سعی کنید آن را پیش خود اعتراف کنید، سپس در صورت امکان با دوستی که حافظ اسرار شماست در میان بگذارید، همین کار باعث آرام شدن شما می‌شود. اگر حدس شما در خصوص رفتار شوهرتان درست بود، اولان را با همسرتان در میان بگذارید و به او بگویید که این کارهای تو مرا «آزرده خاطر» کرده است، اما هرگز به او نگویید که این کار تو مرا «خشمگین» کرده است! در این صورت او هرگاه که بخواهد شما را خشمگین کند آن عمل را تکرار خواهد کرد و نقطه ضعف خود را بدون جهت افشا نکنید.

هرگز شخصیت خود را آن قدر پایین نیاورید که از شوهرتان بپرسید، فلان زن در فلان مجلس به نظر تو چطور بوده؟ بیان همین مطلب، حساسیت و آسیب پذیری شما را به همسرتان نشان خواهد داد.

در صورتی که هنوز با مردی ازدواج نکرده‌اید، هرگز برای از میدان به در کردن رقیب، به مبارزه بر نخیزید. از حیله‌های معمول زنانه، هرگز استفاده نکنید و برای او دام نگذارید!

ممکن است مردی در اثر این عمل با شما ازدواج کند، ولی مطمئن باشید که پس از ازدواج، به اصل موضوع پی خواهد برد، آن وقت است که به شما وفادار نخواهد ماند.

احساس عدم منیت خود را به او نفهمانید که در این صورت بازنده هستید! دوست شما نباید به خاطر شما از همه کس دست بشوید. به او فرصت بدهید تا خودش تصمیم بگیرد، پا فشاری شما کار را خراب‌تر می‌کند.

سعی کنید «صاحب اختیار» مرد خویش نباشید و به خود نبالید که همسرتان بدون اجازه شما آب نمی‌خورد. تملک یک مرد، با عشق اصیل و سالم فرق دارد.

حسادت، اگر تبدیل به رفاقت شود، نابود کننده‌ی شما است! پس در گردونه‌ی رقابت نیفتید. در صورتی که از روی حسادت به دیگران، همسر کسی بشوید. ممکن است بعداً پشیمان شوید، زیرا حسادت، قضاوت را تیره و تار می‌کند. اگر ادامه دوستی‌تان در مخاطره است، با حسادت شما او بر نمی‌گردد. اگر اوضاع تغییر نکرد، صبور باشید، با حسادت کار خراب‌تر می‌شود. به خود متکی بودن توأم با اندکی حوصله، و نداشتن از این که دارید او را از دست می‌دهید. به موقعیت شما کمک بیشتری می‌کند.

اگر مردی را دوست دارید. اعم از اینکه در دوره‌های نامزدی هستید یا با او ازدواج کرده‌اید و سال‌های اولیه زندگی را سپری می‌کنید. سعی کنید به او حسادت نکنید، برای اینکه به این مرحله برسید. بیشتر به ارزش‌ها و توانایی‌های خود بها بدهید و دائم بر روی آن‌ها تکیه کنید. اگر ممکن است در یک زمینه کاری، هنری و یا حرفه و فنی فعالیت کنید تا حس احترام شما نسبت به خودتان بالا رود در این صورت میزان حسادت شما کمتر خواهد شد.

درباره ی همکلاسی

بنده ای از بندگان خدا

همچنین ببینید

فوت و فن های مهم در خیاطی

فوت و فن های مهم در خیاطی

اگر دست تان به سوزن و پارچه می رسد و به خیاطی علاقه دارید، از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hejabine - instagram

hejabine - telegram