آموزش وردپرس
خانه / خواندنی ها / هشت نکته که مردان راجع به زنان دوست دارند

هشت نکته که مردان راجع به زنان دوست دارند

هشت نکته که مردان راجع به زنان دوست دارند

این‌ها را یک آقای معمولی صادق و در عین حال شجاع در یک گفتگوی سؤال و جوابی بازگو کرده است. هشت نکته‌ای که اگر خانم هستید و این مطلب را می‌خوانید ممکن است عصبانی شوید یا بخندید و شاید به‌سلامت عقل مردان شک کنید! مطمئناً تمامی این‌ها ممکن است در مورد مردان صادق نباشد اما خواندن آن خالی از لطف نیست.

بر خلاف عموم که هر چه خانم‌ها لباس پر زرق‌وبرق تری بپوشند توجه بیشتری به خود جلب می‌کنند بیشتر آقایان ظاهر ساده و بیتکلف را ترجیح می‌دهند.

اینکه چقدر گرم و دوستانه با بچه‌های کوچه فامیل یا غریبه رفتار کنید، از نگاه مردان پنهان نمی‌ماند، می‌شود گفت یک نوع امتحان پس دادن به همسرتان است که در آینده چگونه مادرانی خواهید بود.

آشپزی نکته مهم و اساسی برای تمام مردان کره زمین! مطمئناً همه می‌دانیم که مردان غذا و غذا خوردن را دوست دارند و بدانید که هیچ چیز برای همسرتان دلپذیر از این نیست که شما طرز پختن خورش قورمه سبزی را از مادر شوهرتان یاد بگردید و دور هم سر میز غذا بنشینید و با هم شام بخورید و راجع به‌روز پر کار خود صحبت کنید.

بازهم این نکته برمی گردد به‌ظاهر خانم‌ها، مردان صورت بی‌آرایش و تازه از خواب بیدار شده شما را به آرایش‌های عجیب و غریب خلیجی ترجیح می‌دهند.

خود را تصور کنید در یک روز جمعه، وسط میهمانی منزل خاله همسر! هر نفر از اعضا خانواده او از شما یک سؤالی می‌کنند. در عین حال مادر شوهر اصرار دارد شما را به فامیل معرفی کند. در اینجا خیلی مهم است که خونسردی و صبوری خود را حفظ کنید و لبخند از لبانتان پاک نشود.

اینکه چگونه با خانواده همسرتان رفتار کنید برای آینده رابطه زناشویی از نظر مردان مهم است.

مردان دوست دارند شما گاهی پابه‌پایشان در غذا خوردن همراهی‌شان کنید. اینکه برای یک‌بار هم که شده بشقاب باقالی‌پلو را تمام کنید و حرفی از رژیم غذا نزنید ممکن است آن‌قدرها هم بد نباشد.

اینکه مردان متوجه شوند که شما به آن‌ها احتیاج ندارید و خودتان قادر هستید کارهایتان را انجام بدهید یا به عبارتی خودکفا باشید، باعث می‌شود بیشتر مفتخر شوند که شما همسرشان هستید. همسرانتان حس خوبی دارند وقتی می‌بینند که شما رایانه هنگ شده را تعمیر کرده‌اید!

و اما نکته آخر همان نگاه معروف است که همان اول باعث می‌شود رابطه شما شکل بگیرد. از همه آن نکته‌هایی که در بالا ذکر شد هیچ‌کدام مهم‌تر از این نیست که همسرتان بداند که شما با عشق و علاقه نگاهش می‌کنید.

درباره ی همکلاسی

بنده ای از بندگان خدا

همچنین ببینید

فوت و فن های مهم در خیاطی

فوت و فن های مهم در خیاطی

اگر دست تان به سوزن و پارچه می رسد و به خیاطی علاقه دارید، از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hejabine - instagram

hejabine - telegram